СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Општи Одредби

Ве молиме прочитајте ги нашите Услови на употреба (кои ги вклучуваат Условите за користење и Условите за продавање) и Политиката за заштита на лични податоци. Најбараните информации се прикажани во продолжение.

Вашите информации

Што ќе направите со мојата е-mail адреса?

Не премногу. Секојдневно ќе ја добивате дневната понуда на СУПЕР АПТЕКА во вашето е-поштенско сандаче и повремени известувања во врска со вашите купувања. Многу сериозно ги сфаќаме вашите лични информации – нашиот фокус е да ја користиме Вашата е-mail адреса за да ве информираме за нашите одлични зделки секој ден. Нашата Политика за заштита на лични податоци го содржи целиот преглед, Ве молиме погледнете го.

Што ќе направите со мојата платежна картичка и информациите за плаќање?

Овие информации се пренесуваат преку Secure Socket Layer конекцијата и се целосно шифрирани. СУПЕР АПТЕКА нема достап до Вашите информации за плаќањето односно податоците кои ги внесувате при купувањето се процесираат преку процесинг системот на Комерцијална Банка.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди