СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Accu Chek Instant ленти х 2 + апаратче гратис

brands

SKU: ACCCK-6

2.360 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

 • Accu Chek Instant ленти нудат широко поле за капнување – нанесете капка крв насекаде по ширината на жолтиот раб.
 • На Аку-Чек Инстант мерачот нуди чисто отстранување на лентата- исфрлувач на ленти за брзо, хигиенско отстранување.
 • Accu Chek Instant ленти бараат само многу мал примерок крв за да се направи тест за гликоза во крвта – само 0,6 µl крв.

Аку-Чек Инстант тест лентите помагаат тестирањето да биде лесно и удобно со нивното широко поле за капнување.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди