СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

ADVANCIS Витамин Ц + Ехинацеа + ZN+ Селен х12

brands

SKU: ADV-4

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ADV-4 Категорија:

Опис

Производот е наменет за зајакнување на имуниот систем. Производот е развиен со биоактивни состојки селектирани од природни извори, нутриенти и стандардизирани хербални екстракти кои обезбедуваат значителни бенефити за вашето здравје. Нивната ефикасност и безбедност е научно докажана.

Активни супстанции:

Vitamin C= 850mg

Zn=15mg

сув екстракт од Echinacea Purpurea=25mg

селен=70µg

Останати супстанции : лактоза, гелирачки агенс: поливинилпиролидон, регулатор на киселост: натриум бикарбонат, цитрусна киселина, ангигелирачки агенс: ПЕГ 6000, вкус, засладувач: натриум сахарин, аспартам, боја: рибофлавин 5-фосфат натриум.

Содржи 12 ефервесцентни таблети.

Начин на употреба : 1 шумлива таблета дневно

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди