СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Aero Jump – 46/45/42/41/39/38/37/35

brands

SKU: MPRO-158

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Спортска влошка

Влошка со анатомски облик која е особено погодна за спорт и рекреација. Покривниот дел на оваа влошка е направен од перфориран материјал (Protech Mesh), кој овозможува ногата да диши и заедно со ароматизираната латекс пена перфектно ја апсорбираат потта и ги елиминираат непријатните мириси. И двата материјали се фиксирани на флексибилен пластичен калап кој дава добра поддршка на лонгитудиналниот брег на стапалото. Мекото карбосан антишок перниче ја гарантира ефективната релаксација на мускулите и лигаментите и значително го апсорбира ударот кога ногата се враќа кон земјата. Оваа влошка дава поддршка на брегот на стопалото и при ослабен брег ги елиминира девијациите на ножниот зглоб, колено или колк, како и на рбетот и рамената.
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди