СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Анти декубитус перниче полнето со воздух и гел

brands

SKU: MPRO-14

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

примарни заболувања на мускулите;
церебрална парализа ;

(G82.0; G82.1 и G82.2) параплегија ;

(G82.3; G82.4 и G82.5 ) тетраплегија ;

Z89.5 стекнат недостиг на нога до и под колено;

Z89.6 стекнат недостиг на нога над колено;

Z89.7 стекнат недостиг на двата долни екстремитети на кое било ниво освен прстите на нозете;

Z89.8 стекнат недостиг на горни и долни екстремитети (на кое било ниво);

Z89.9 стекнат недостиг на екстремитет (неозначено);

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди