СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Антидекубитален душек со компресор

brands

SKU: MPRO-52

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ДУШЕКОТ

Максимално оптоварување: 130 кг
Материјал: ПВЦ
Дебелина на слојот: 0,3 мм
Димензии: 200 х 90 х 7,0 см
Должина на цевка за поврзување: 120см

СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ПУМПАТА

Работен напон: AC220-240V
Фреквенција: 50HZ
Излез на воздух: ≥ 5-6 Lt / Min
Опсег на притисоци: 50mmHg – 110mmHg
Циклус на размена: 12 мин
Потрошувачка: ≤ 7 W ± 10%
Бучава: ≤ 30 dB ± 10%
Димензии: 23,5 х 11,7 х 8,1 см
Тежина на пумпата: 1 кг

Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди