СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Антидекубитален душек

brands

SKU: MPRO-235

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

СПЕЦИФИКАЦИИ НА КОМПРЕСОР

Работен напон: AC220V
Фреквенција:50HZ
Излез на воздух: ≥ 5-6 Lt / Min.
Опсег на притисоци: 50mmHg – 110mmHg
Циклус на размена: 12 мин
Потрошувачка: ≤ 7 Ш ± 10%
Бучава: ≤ 25 dB ± 10%
Димензии: 26х12,5х8,5см
Тежина на пумпата: 1,3 кг

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ДУШЕК
Максимален товар: 130кг
Материјал: ПВЦ
Дебелина на слојот: 0,3мм
Димензии: 200х90х7,0см
Должина на цевка за поврзување: 120см
Тежина на душекот: 2 кг

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди