СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AROMA крем од невен 75 мл

SKU: ARM-11

150 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: ARM-11 Категории: , ,

Опис

Крем за лице со невен

 • За секој тип кожа
 • Ја смирува и потхранува кожата
 • Го подобрува крвоснабдувањето
 • Ја збогатува кожата со кислород

Активни состојки: екстракт од невен, витамин Е, провитамин Б5, пчелин восок.

Пакување: 75 г

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AROMA крем од невен 75 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди