СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AROMA здравје крем ZDRAVE 30гр

SKU: ARM-14

160 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис


Кремата ЗДРАВЕ е крема со докажан ефект и гарантиран резултат на иритации на кожата, кој се користи со генерации. КРЕМАТА ЗДРАВЈЕ е производ кој е присутен во секој дом.
Квалитативен козметички производ специјално дизајниран за иритирана и чувствителна кожа. Смирува и омекнува. Обезбедува антивоспалително дејство.
Погодно за нанесување и на лицето и на телото. По кратка употреба иритираната или оштетена кожа целосно се обновува.

*Со цинк оксид!
*Без парабени!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AROMA здравје крем ZDRAVE 30гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди