СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AVENE A-Oxitive антиоксидативниот серум 30ml

brands

SKU: AVENE-35

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVENE-35 Категорија:

Опис

Антиоксидативниот одбранбен серум, одговара на сите типови на нежна кожа со недостаток на сјај и заматување.

Лесен, мек и дискретно мириса со нелеплива завршница,

A-Oxitive антиоксидативниот одбранбен серум и помага на кожата да се одбрани од штетните ефекти на оксидативниот стрес.

Комплексот за антиоксидативна заштита [Pre-Vitamins C&E] штити од секојдневниот еколошки оксидативен стрес и штетните ефекти на загадувањето.

Збогатен со GP4G, извор на клеточна енергија, ги стимулира природните одбранбени механизми на кожата за да ја ревитализира.

Нуди 24-часовна хидратација и смирувачко чувство благодарение на термалната вода Avène, смирувачка и смирувачка.

Подеднакво ефикасен со

15% чист раствор на витамин Ц*

+ 32% ОД 1-ва апликација **

+26% помазна кожа**

-31% ПОМАЛКУ ВИДЛИВИ ПОРИ **

Употреба: Нанесете A-Oxitive серум наутро и/или навечер на лицето, вратот и вратот со нежни движења на масажа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди