СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AVENE Tolerance лосион 200ml

brands

SKU: AVENE-39

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVENE-39 Категорија:

Опис

Лосион за чистење на чувствителна кожа Tolérance нежно ја чисти и сигурно ја отстранува шминката од лицето, очите и усните.

Ја ослободува кожата од нечистотии кои се акумулираат во текот на денот. Не ја иритира и суши кожата.

Лосионот за чистење Tolérance не треба да се плакне со вода.

Со својата нежна текстура слична на гел, гарантира дека дури и најчувствителната кожа се чувствува удобно и кадифено по нанесувањето.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди