СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AVENT 903/21 пластично шише Natural response 260ml 1m+

SKU: AVNT-135

760 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

 • Го поддржува индивидуалниот ритам на пиење на бебето
 • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
 • Отворот на брадавицата е дизајниран така што млекото тече само кога бебето цица. Ова осигурува дека млекото не се истура никаде
 • Бебињата можат да пијат, голтаат и дишат користејќи го нивниот природен ритам, како на градите
 • Лесно го комбинира хранењето со гради и шише
 • Широкиот врат на шишето го олеснува полнењето и чистењето
 • Ергономското шише лесно се држи со малите раце на бебето, под кој било агол за максимална удобност при хранењето
 • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
 • Со мека флексибилна силиконска цуцла со проток 3 за 1+ месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AVENT 903/21 пластично шише Natural response 260ml 1m+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди