СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Бебифон Авент – еднонасочен, со ноќно светло

brands

SKU: AVNT-78

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-78 Категорија:

Опис

100% сигурна врска со вашето бебе
• ЛЕД-светилки кои покажуваат дека вашата единица е поврзана и е во домет
• Светла што се активираат на звук кои покажуваат дека вашето бебе е сигурно
• Главна единица која повторно се полни со повеќе од 18 часа работно време
• Режим Смарт Еко за најефикасно користење на енергијата
• Смирувачко ноќно светло
• Домет на звукот до 300 метри

Шифра: SCD501/00

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди