СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Блендер и готвач на пареа Авент, 2 во 1

brands

SKU: AVNT-42

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-42 Категорија:

Опис

омбиниран лонец за готвење на пареа и блендирање на храната. Комбиниран лонец за готвење на пареа и блендирање на храната.Идеален за
подготвување здрава, домашно подготвена
бебешка храна: прво го обарувате овошјето,
зеленчукот, рибата или месото, а потоа едноставно
ја подигате и превртувате теглата одозгора за да
ги измешате, без пренос на потребната храна. Содржи и книшка со рецепти за подготовка на бебешки кашички.

Шифра: SCF870/22

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди