СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Чаша со цевка НОВА 200мл машка 9 + месеци

brands

SKU: AVNT-67

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Авент чашите со цевка идеални за летните денови!
Со меко силиконско цевче прилагодено на возраста кое со помош на капакот се затвора за да нема протекување.
Код на Продукт: K000811

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди