СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Чаша со клун 18м+зелена 300мл

brands

SKU: AVNT-74

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Идеална за преод од шише кон чаша. Со меко силиконско клунче и рачки погодни за држење. Достапни во повеќе бои.

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди