СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Цуцла лажливка 18м+ машка ,0% ВРА, 2/1

brands

SKU: AVNT-56

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ортодонтска цуцла која е обликувана симетрично и согласно со природниот развој на забите на вашето бебе, дури и кога цуцлата ќе заврши однаопаку во устата. Цуцлите за смирување на Филипс АВЕНТ се достапни во големини од 0 до 18М со најразлични дизајни.

Флуоресцентни , светат во темница

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди