СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Дигитален видео бебифон

brands

SKU: AVNT-82

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-82 Категорија:

Опис

Приватна, сигурна врска со вашето бебе
• Висока резолуција 2.7” екран со кристално чиста слика и ноќно време
• Го слушате бебето со чист и јасен звук
•Режим Смарт Еко за најефикасно користење на енергијата
• ЛЕД-светилки кои покажуваат дека вашата единица е поврзана и е во домет
• Домет на звукот до 300 метри
• Двонасочна комуникација за да може вашето бебе да ве чуе
• приспивни песни за да го смират вашето најмало

Шифра: SCD 620/52

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди