СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Електричен стерилизатор на водена пара НОВ

brands

SKU: AVNT-39

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-39 Категорија:

Опис

Најлесен начин на стерилизација. Со неговата приспособлива големина, тој зафаќа најмал можен
простор во кујната, па сепак најдобро одговара на предметите што сакате да ги стерилизирате, независно дали се работи за мали предмети или за цел комплет.

Собира 6 шишиња заедно со нивните цуцли и капачиња, лажливки, чаши и сл. Стерилизацијата е готова во рок од 10 мин.
Код на Продукт: K000798

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди