СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Електрична пумпа за измолзување со шише Премиум

brands

SKU: AVNT-2

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-2 Категорија:

Опис

Нова ера на измолзување со совршен баланс на вшмукување и стимулација на брадавиците инспириран од природниот начин на цицање на бебињата. Нова ера на измолзување со совршен баланс на вшмукување и стимулација на брадавиците инспириран од природниот начин на цицање на бебињата. Електричната пумпа за градите Philips Avent го одржува протокот на млеко оптимално и нежно се прилагодува на големината и формата на брадавиците.

НОВАТА пумпа за гради нуди 8 нивоа на стимулации и 16 нивоа на одмолзување со што нуди персонализирано искуство. Лесно исцедување на млекото ,дома и надвор.Дискретен звук и осветлување за употреба, ден/ноќ.• Вклучува шише Натурал (125ml/4oz) и цуцла за лесно
комбинирање на исхрана со доење и со шише
• Компатибилно со целиот наш асортиман на производи за хранење

За достапна количина ќе ве контактираат од аптека

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди