СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Лажливка Ултра Ер 0-6м машка

brands

SKU: AVNT-49

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Со 4 екстра-големи отвори, лесниот штитник е дизајниран за максимален проток на воздух, така што чувствителната кожа на вашето бебе останува сува и без иритации.

Ортодонтски , Две во пакување

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди