СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Натурал рачна пумпа за измолзување со шише

brands

SKU: AVNT-1

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-1 Категорија:

Опис

Досега најудобна рачна пумпа за гради за лесно течење на млекото и повеќе природно млеко. • Единствена поудобна позиција за измолзување
• Меко перниче за масажа со топло чувство за нежна стимулација
• Вклучува шише Натурал (125ml/4oz) и цуцла за лесно
комбинирање на исхрана со доење и со шише
• Компатибилно со целиот наш асортиман на производи за хранење
• Доаѓа заедно со се што ви е потребно за измолзување,
складирање и хранење со вашето млеко

Шифра: SCF330/20

За достапна количина ќе ве контактираат од аптека

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди