СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Силиконска цуцла Класик, 1+ месеци, 2 дупки, 2/1

brands

SKU: AVNT-25

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Цуцлата е направена од мек, транспарентен, целосно безбеден силиконски материјал. Го стимулира развојот на непцата и мускулите на вилицата и јазикот. Грижливо дизајнирана да не пречи на носот.

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди