СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Avent Стерилизатор на водена пареа за микробранова

brands

SKU: AVNT-40

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: AVNT-40 Категорија:

Опис

Компактниот дизајн на стерилизаторот на Филипс АВЕНТ
за во микробранова печка го прави идеален за патување. Компактниот дизајн на стерилизаторот на Филипс АВЕНТ
за во микробранова печка го прави идеален за патување.
Ги стерилизира вашите шишиња Филипс АВЕНТ за само 2
минути. Содржината останува стерилна во следните 24
часа, доколку не се отвори капакот.

Време на стерилизација:
* 2 мин за микробранови 1100-1850W
4 мин за микробранови 850-1000W
6 мин за микробранови 600-800W

Шифра: SCF281/02

За достапност на количина ќе ве контактираат од аптека пред испорака

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди