СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

AVENT Ultra Air животни силиконска цуцла х 2(0-6м) 080/05

brands

SKU: AVNT-126

500 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ортодонтски Ultra Air цуцли се со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата. Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди