СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BABE FACE TOTAL 60ml крем

brands

SKU: BABE-19

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BABE-19 Категорија:

Опис

Крема со мултифункциско дејство за секојдневна употреба со моќни активни компоненти со синергистичко дејство.

 • Ја хидрира, обновува и омекнува кожата на лицето, рацете и телото благодарение на ексклузивната комбинација на активните состојки кои ја обновуваат бариерата на кожата и ја подобруваат нејзината функција овозможувајќи пријатно чувство.
 • Погодно за сите типови на кожа.
 • Совет: Нанесете со нежна масажа до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди