СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BABY NOVA 34609 ТЕРМО ЛАЖИЧКИ x 3 (6+месеци)

SKU: BBNV-60

180 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

направени од висококлавитетен полипропилен кој содржи термален сензор, не содржи бисфенол А(БПА). Лажичката ја менува бојата кога приготвената храна е топла, тогаш е потребно да ја оладите лажичката под млаз вода, и повторно да проверите после неколку минути дали сеуште етопла храната.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BABY NOVA 34609 ТЕРМО ЛАЖИЧКИ x 3 (6+месеци)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди