СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Bactoblis пастили, 16 пастили

SKU: RPLF-72

750 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Bactoblis пастили, 16 пастили.

Современ пристап за терапија на уво, нос и грло!
Орален пробиотик за превенција на воспаление на грлото и крајниците.

Содржи перорален пробиотик и Витамин Д3 кој придонесува за нормална функција на имунитетот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bactoblis пастили, 16 пастили”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди