СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бастум

brands

SKU: MPRO-229

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ

За постабилна потпора и посигурно движење
Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот
Се подесува по висина на спуштената рака во странична положба на потпирање.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Висина: 71-94цм
Нето тежина: 0.36 кг
Материјал: алуминиум
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед, Физијатар или Хирур

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди