СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бастум со светилка

brands

SKU: MPRO-170

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

За постабилна потпора и посигурно движење. Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

КАРАКТЕРИСТИКИ

Лесна и тврда екструдирана алуминиумска цевка со елоксирана завршница
Доаѓа со LED светилка за осветлување и предупредување за спасување
Бастумот може да се преклопи на 4 дела за лесно и практично складирање и патување
Површина со стилска боја
Прилагодлива висина (5 нивоа)
Ергономски дизајнираната дрвена рачка може го намалува заморот и обезбедува поудобно искуство
Основата е изработена од пластика против лизгање

СПЕЦИФИКАЦИИ

Висина: 85-95 цм
Максимална оптовареност: 135 кг
Материјал: алуминиум
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди