СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бастум – Стол за одмарање

brands

SKU: MPRO-171

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

За постабилна потпора и посигурно движење. Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор од домот.

КАРАКТЕРИСТИКИ

3 ножен ортопедски бастум со столче на преклопување
Изработен од хромиран челик
Анатомски дизајн со Т-рачка
Нелизгачки гуми

СПЕЦИФИКАЦИИ

Димензии: 81 х 20 х 10 цм
Висина: 80 цм
Максимална дозволена тежина: 110 кг
Нето тежина: 0.85кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди