СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бастум

brands

SKU: MPRO-103

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ

Прилагодлива висина
На преклопување
Систем за заклучување
Гумена подлога
ПВЦ рачка
Направено за леваци
Прилагодлива алуминиумска шипка, со затегнување на зглобот

СПЕЦИФИКАЦИИ

Ширина: 12.7 мм
Висина: 76.5-86.5 цм
Рачка: 11 цм
Нето тежина: 0.4 кг
Поддржана максимална тежина: 100 кг

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди