СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Базен за одмивање на глава

brands

SKU: MPRO-135

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики:

Изработено од ПВЦ
Едноставен и лесен за употреба
Ги поддржува главата, вратот и рамената за време на миење на косата
Висок и двоен дизајн
Компактен и удобен
Боја: бел
Димензија: 65 х 48 х 20 цм
Тежина: 503 гр

Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди