СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Beinwell Gavez mast Plus 50ml

SKU: DRTHSS32

300 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Beinwell Gavez mast Plus 50ml.

Состав:

-гавез

-ѓаволска канџа

-екстракт од рузмарин

-витамин Е

Со втривање и масажа помага за опуштање на телото и одржување и подобра состојба на кожата.

Повеќе пати дневно се нанесува на кожата и добро се втрива.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Beinwell Gavez mast Plus 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди