СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Бенпрес микромасажни чорапи – XL

brands

SKU: MPRO-279

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MPRO-279 Категорија:

Опис

Бенпрес микромасажни чорапи се дизајнирани за корисници на лекови за крвен притисок. Спечуваат појава на едема на пета и глужд.
Се пере рачно во млака вода.
ПРЕПИШУВА | Ортопед, Физијатар или Хирург

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди