СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIBS Boheme Цуцла/230101-1

brands

SKU: BIBS-48

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIBS-48 Категорија:

Опис

Од 0 до 6 месеци

Boheme цуцла е инспирирана од модерниот боемски стил. Со своите природни елементи и органска силуета Boheme се појавува во свеж, креативен и естетски дизајн.

Тркалезна брадавица

Достапен во природна гума латекс

Дизајниран да го поддржува природното доење

Штитот е направен од 100% безбеден материјал за храна

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди