СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIBS цуцла за шише/ 2 парчиња Slow Flow/500030

brands

SKU: BIBS-01

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIBS-01 Категорија:

Опис

BIBS Bottle Nipple 2 PACK Slow Flow

 

Тркалезна брадавица во природна гума латекс

Препорачано од акушерки за поддршка на природното доење

Дизајниран со функција против грчеви

Тркалезната брадавица промовира слична техника на поставување на јазикот и цицање при доење, бидејќи тркалезната форма им овозможува на страните на јазикот да се подигнат и да се заглават околу брадавицата, исто како што тоа го прави за време на доењето. Ова, исто така, ја спречува конфузијата на „брадавицата“ ако и доите и дохранувате со шише.

 

Брадавицата е опремена со вентил против грчеви, кој испушта воздух што го намалува воздухот што се голта додека се храни.

 

Брадавицата е произведена од природна гума латекс. Бидејќи латексот од природна гума е природен материјал, може да се појават варијации во боја.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди