СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIBS ГЛОДАЛКА ЗА ЗАБИ/ 3000244

brands

SKU: BIBS-03

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIBS-03 Категорија:

Опис

БИБС ГЛОДАЛКА ЗА ЗАБИ

 Глодалката има различни текстури кои обезбедуваат смирувачка удобност и помагаат во стимулирање на ерупцијата на чешање на непцата кај бебето, совршени за олеснување на забите. BIBS глодалката за заби е исто така одлична за стимулирање на сетилата на бебето и фините моторни вештини

За бебиња од 2-10 месеци.

Дизајниран и произведен во Данска.

Достапен во низа нордиски бои

100% може да се рециклира

100% BPA и без фталати

100% безбеден, материјал за храна

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди