СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIBS Играчка х12 кругчиња

brands

SKU: BIBS-45

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIBS-45 Категорија:

Опис

BIBS 900239 LOOPS BLUSH/WOODCHUCK/IVORY X12
BIBS Loops се крајната суштинска играчка за поврзување која помага да се забавуваат малите и да помогнат во нивниот раст и развој. Флексибилните и лесно одвојливи јамки се практични, како и креативни и разиграни.
BIBS Loops се дизајнирани како повеќенаменски производ за употреба и во движење и дома. Совршени се како висечка играчка во количката или над креветот. Тие можат да се користат и како синџир за количка, над седиштето во автомобилот, над масата за пресоблекување или преку душек за играње – само фантазијата ги поставува границите.
0+ месеци
100% безбеден материјал за храна
Дизајниран и произведен во Данска

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди