СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIBS Прицврстувач за цуцла

brands

SKU: BIBS-47

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIBS-47 Категорија:

Опис

Прицврстувачот за цуцла на BIBS ќе биде третата рака што секогаш ја посакувате и најважното без кое не можете да живеете. Тоа е незаменлив додаток кој малку го олеснува секојдневниот живот со бебето. Нашите штипки за цуцла се лесни за употреба – само закачете го металниот клип на парче облека на вашето дете и тоа спречува цуцлата да се изгуби или да се извалка со паѓање на земја или под. Практичен производ кој се користи и дома, во количка или надвор и наоколу.
Цуцлите се дизајнирани во класичен ретро изглед, испреплетени во прекрасни нордиски бои – па така и го добиЛЕ името Paci Braid. Ова е производ за вас кои сакате да ги комбинирате употребата и функционалноста, со прекрасен дизајн кој одговара на омилената BIBS цуцла на вашето бебе.
Paci Braid е изработен од 100% органски памук со сертификат GOTS.
Памук со сертификат GOTS.
Дрво сертифицирано со FSC.
Погоден за цуцли со или без прстен.
Метални штипки без никел кои лесно се прицврстуваат на облеката на вашето бебе
100% материјал што може да се рециклира и е еколошки.
Мерки 22 cm за исполнување на специфични правила и стандарди.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди