СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIOBLAS Caffeine + Ginseng шампон 360мл

brands

SKU: BBLS-18

280 ден

На залиха
На залиха
Второто на 50% попуст!
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Дава енергија на слабата и немоќна коса од корен до врв. Двете моќни активни состојки Кофеин и Женшен даваат енергија на косата која е слаба, немоќна и со тенденција да опаѓа. Ја зголемува природната отпорност и помага да се врати здравиот изглед на вашата коса кој е изгубен со време. Додава енергија и моќ на косата од коренот до врвот.

Дерматолошки е тестирано дека pH вредноста е компатибилна со скалпот. Патентираниот хербален комплекс Б19 развиен од Bioblas е клинички тестиран за да биде ефикасен против опаѓање на косата и да ја негува косата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди