СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIOBLAS COLLAGEN+KERATIN шампон 360мл

brands

SKU: BBLS-19

280 ден

На залиха
На залиха
Второто на 50% попуст!
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ја згуснува многу тенката и слаба коса. Обезбедува дополнителен волумен и исполнетост. Колагенот и кератинот се две многу посебни активни супстанции за згуснување и негување на многу тенката коса. Ја зголемуваат отпорноста на косата и обезбедуваат сјаен изглед со пополна и поцврста коса во текот на целиот ден.

Дерматолошки е тестирано дека pH вредноста е компатибилна со скалпот. Патентираниот хербален комплекс Б19 развиен од Bioblas е клинички тестиран за да биде ефикасен против опаѓање на косата и да ја негува косата.

Шампон против опаѓање на косата со колаген и кератин

360 мл+ 150 мл.

За слаба коса.

За енергија на косата.

Со 74% растителин серум.

За контрола на себумот со витамин В3.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди