СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Atoderm Crème 500ml

brands

SKU: BIOD-6

1.430 ден

На залиха

Употреба: Се нанесува на сува кожа, еднаш или два пати на ден, секојдневно.

На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ултра-хранлива и заштитна нега за нормална кон сува чувствителна кожа
Долготрајно ја смирува и храни кожата, враќајќи ја мекоста и еластичноста после првата апликација. Не дозволува испарување на вода од горните слоеви на кожата.
Кремаста, немасна, нелеплива текстура.
Возрасни, деца, новороденчиња. Без парфем.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди