СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Atoderm Gel Douche 1L Нежен гел за туширање. Без сапун

brands

SKU: BIOD-76

1.070 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Atoderm Gel Douche 1L
Нежен гел за туширање. Без сапун.
Благодарение на своите хидрирачките активни состојки, Atoderm нежниот гел ја прави кожата мека и заштитена, а смирувачките состојки го намалуваат чувството на затегнатост на кожата.
Наменето за возрасни, деца, новороденчиња*.
Употреба: Еднаш до два пати на ден, секојдневно. На мокра кожа, нежно се трие со гелот и потоа темелно се плакне.

*не се препорачува кај предвремено родени деца

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди