СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Atoderm Масло за туширање 1L

brands

SKU: BIOD-2

1.470 ден

На залиха

Употреба: Нанесете на мокра кожа, потоа исплакнете. За подобри резултати користете и Atoderm емолиентно средство за нега после туширање.

На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

За чувствителна сува и атопична кожа.
Чисти, ги обновува липидите и смирува.Atoderm маслото за туширање ја смирува и штити кожата благодарение на неговата ексклузивна формула составена од природни биолипиди,витамин ПП и Skin Barrier therapy™ патент.
Чувството на затегната кожа исчезнува веднаш после туширање. 24 часа хидратација.Многу хранливо.Против иритации. Возрасни, деца и новороденчиња*. Лесно парфимирана формула. Офталмолошки тестирано.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди