СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Atoderm SOS Spray 200ml

brands

SKU: BIOD-12

1.300 ден

На залиха

Употреба: Нанесе на чиста на оддалеченост од 20cm. Размачкајте ако е потребно. Оставете да се исуши. Повторете толку пати колку што е потребно.

На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Против чешање за иритирана,сува и многу сува кон атопична кожа

Моментално смирува и ја намалува потребата за чешање уште при првото нанесување. Интензивна заштита и долготрајно делување благодарение на заштитните патентирани комплекси. Делува за 60 секунди и ефектот трае до 6ч.
Возрасни, деца и бебиња* уште од првиот ден на раѓање. Лице и тело. Без мирис и без алкохол. Хипоалергено.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди