СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 40ml SPF 30/ UVA 13

brands

SKU: BIOD-32

1.180 ден

На залиха

Употреба: Нанесете неколкупати во текот на денот пред изложување на сонце. Повторете ја постапката, особено после пливање, триење или спорт.

На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

За кожа склона кон акни.
Ексклузивна фотозаштита со двојно дејство. Превенира појава на акни и неправилности со помош на Fluidactiv™ патентот кој биолошки го регулира квалитетот на себумот. Овозможува оптимална УВА/УВБ заштита од сончевата радијација и ја активира природната одбрана на кожата, штити од ризик на оштетување на клетката и се бори против знаците на предвремено стареење на кожата: Cellular Bioprotection™ биолошки патент. Долготраен мат ефект. Не остава мрсни ниту бели траги. Безбојно после апликација. Фотостабилно.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди