СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50 150ml

SKU: BIOD-177

1.160 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Спреј за тело со заштитен фактор СПФ50, транспарентен, не остава мрсни и бели траги и не лепи. Го содржи заштитниот CELLULAR PROTECTION патент кој ги штити клетките од оксидативен стрес благодарение на антиоксидативното дејство на витамин Е. Отпорен е на вода и песок. Се прска на телото при изложување на сонце а пред да се нанесе на лице се прска на рацете. За лице и тело.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50 150ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди