СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Sebium Gel Moussant 500ml Прочистувачки гел за миење

brands

SKU: BIOD-155

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIOD-155 Категорија:

Опис

ебиум гелот нежно чисти и го намалува лачењето на себум.

Комплексот Fluidactiv® го регулира квалитетот на себум, а природниот D.A.F. комплекс го зголемува имунитетот на кожата.

Хипоалергичен производ.

Не е комедоген.

Употреба: Нанесете на влажна кожа наутро и навечер, формирајте пена со лесна масажа. Добро исплакнете и малку исушете.

Може да се користи како пена за бричење.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди