СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

BIODERMA Sebium Gel moussant 500ml

brands

SKU: BIOD-162

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: BIOD-162 Категорија:

Опис

Bioderma Sébium Purifying Foaming Cleaning Gel 500 ml е гел за пенење кој нежно ја чисти и прочистува комбинираната и мрсна кожа без да ја суши, ограничувајќи го лачењето на себум и прочистувајќи го епидермисот.

Неговата ултра-нежна формула без сапун го почитува балансот на кожата.

Патентираниот природен комплекс D.A.F го зголемува прагот на толеранција на кожата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди